ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 4947385
nr 494 7385
Gunghäst
m ä [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 85
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 5 november 2007
1.000 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.700 kr